مشاوره تلفنی متخصص اطفال

مشاوره تلفنی متخصص اطفال

اگر شما هم از افرادی هستید که در جستجوی شماره موبایل متخصص اطفال و پزشک اطفال تلفنی هستید به راحتی می توانید با پر کردن فرم زیر از دکتر محامدی در مورد مشکلات فرزندتان مشاوره بگیرید. لطفا قبل از پر کردن فرم و پرداخت هزینه مشاوره تلفنی متخصص اطفال راهنمای زیر را به طور کامل مطالعه فرمایید. ارسال فرم مشاوره تلفنی متخصص اطفال به منزله قبول شرایط زیر می باشد.

در صورت تمایل به مشاوره تلفنی با متخصص اطفال شما می توانید با پر کردن فرم زیر و پرداخت هزینه مربوط جواب سوالات خود را به صورت تلفنی دریافت نمایید. ابتدا فرم زیر را با دقت پر کرده و جزئیات بیماری فرزند خود نظیر، قد، وزن تولد، وزن فعلی و غیره را در قسمت توضیحات وارد کنید. پس از انجام پرداخت، پزشک پیامکی حاوی مشخصات و شماره تلفن شما دریافت خواهد کرد و حداکثر تا ۱۰ ساعت آینده با شما تماس خواهد گرفت.

توجه داشته باشید زمان تماس پزشک از ۸ صبح تا ۱۲ شب خواهد بود و به درخواست های ثبت شده صرفا در این بازه زمانی پاسخ داده می شود. به عنوان مثال، اگر درخواست پزشک اطفال تلفنی در ساعت ۴ صبح به ثبت رسیده باشد، پزشک از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ ساعت بعد یعنی ساعت ۶ بعد از ظهر با شما تماس خواهد گرفت. در صورت عدم پاسخگویی شما پزشک تا ۳ مرتبه در ساعت های آزاد خود با شما تماس خواهد گرفت. مسئولیت در دسترس نبودن، عدم پاسخگویی و خاموش بودن دستگاه به عهده شما خواهد بود.

متقاضیان پزشک اطفال تلفنی ، لطفا در وارد کردن شماره تلفن همراه و جزئیات بیمار دقت فرمایید. مبلغ دریافت شده به هیچ عنوان مسترد نمی گردد.

بجای جستجوی شماره موبایل متخصص اطفال جهت استفاده از خدمات مشاوره رایگان، پس از ثبت نام به بخش مشاوره آنلاین وبسایت مراجعه کرده و سوال خود را مطرح فرمایید.

در صورت تمایل به تهیه برنامه غذایی برای کودک یا نوزاد خود از لینک زیر به بخش برنامه غذایی مراجعه فرمایید.
سفارش برنامه غذایی کودک و نوزاد

    توجه! فرایند اتصال به درگاه پرداخت در بعضی از مواقع چندین ثانیه تاخیر دارد، لطفا تا زمان اتصال به درگاه پرداخت مرورگر خود را باز نگه داشته و از فشردن مجدد دکمه پرداخت خودداری فرمایید.
    در صورت پرداخت موفق با شما از شماره ۴۳۷۰ *** ۰۹۳۹ تماس گرفته خواهد شد.

    اینستاگرام | مشاوره تلفنی