مشاوره تلفنی با متخصص اطفال

مشاوره تلفنی با متخصص اطفال

لطفا قبل از پر کردن فرم و پرداخت هزینه راهنمای زیر را به طور کامل مطالعه فرمایید. ارسال فرم مشاوره تلفنی با متخصص اطفال به منزله قبول شرایط زیر می باشد.

در صورت تمایل به مشاوره تلفنی با متخصص اطفال شما می توانید با پر کردن فرم زیر و پرداخت مبلغ ۳۰۰۰۰ تومان جواب سوالات خود را به صورت تلفنی دریافت نمایید. ابتدا فرم زیر را با دقت پر کرده و جزئیات بیماری فرزند خود نظیر، قد، وزن تولد، وزن فعلی و غیره را در قسمت توضیحات وارد کنید. پس از انجام پرداخت، پزشک پیامکی حاوی مشخصات و شماره تلفن شما دریافت خواهد کرد و حداکثر تا ۱۰ ساعت آینده با شما تماس خواهد گرفت.

توجه داشته باشید زمان تماس پزشک از ۸ صبح تا ۱۲ شب خواهد بود و به درخواست های ثبت شده صرفا در این بازه زمانی پاسخ داده می شود. به عنوان مثال، اگر درخواست مشاوره تلفنی با متخصص اطفال در ساعت ۴ صبح به ثبت رسیده باشد، پزشک از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ ساعت بعد یعنی ساعت ۶ بعد از ظهر با شما تماس خواهد گرفت. در صورت عدم پاسخگویی شما پزشک تا ۳ مرتبه در ساعت های آزاد خود با شما تماس خواهد گرفت.

لطفا در وارد کردن شماره تلفن همراه و جزئیات بیمار دقت فرمایید. مبلغ دریافت شده به هیچ عنوان مسترد نمی گردد.

در صورت تمایل به استفاده از خدمات مشاوره رایگان، پس از ثبت نام به بخش مشاوره آنلاین وبسایت مراجعه کرده و سوال خود را مطرح فرمایید.

تماس با مطب